O firmie

Firma obecna jest na rynku motoryzacyjnym od 1992 roku. Konsekwentna praca oraz nastawienie na maksymalizacje zadowolenia naszych klientów ugruntowało nasza stabilna pozycje na rynku motoryzacyjnym. Przedmiotem naszej działalności jest hurtowa sprzedaż części mechanicznych, eksploatacyjnych, elektrycznych i nadwoziowych do samochodów osobowych i dostawczych. Jesteśmy importerem towarów od kilkudziesięciu producentów z całego świata oferując produkty najlepiej spełniające państwa oczekiwania.

SZYBKI SERWIS - usługa "CODZIENNYCH DOSTAW na TELEFON" w regionie (województwa: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie) na wybranych trasach oraz dostawy w ciągu 24h dla klientów z całego kraju (firma spedycyjna: KOLPORTER).

Magazyn - Rodon - Części samochodoweBardzo bogata oferta asortymentowa,  jakość oraz dostępność -  dla każdego klienta w ciągłej sprzedaży  ponad 150.000 referencji oraz usprawniona praca systemu logistycznego bazującego na kodach kreskowych skracająca czas realizacji zamówienia.

Doświadczenie, fachowość i profesjonalizm  zespołu handlowego, gwarantujące sprawny proces obsługi.

Doskonałe rozwiązania informatyczne - dla specjalistów TERMINAL (obsługa zamówień oraz przegląd oferty z dostępem do stanów magazynowych online) płyta z cennikiem oraz strona internetowa zopisem nowości i promocji.

SZKOLENIA dla KLIENTÓW

DOGODNE WARUNKI HANDLOWE Współpracujemy z wieloma warsztatami mechanicznymi, elektrycznymi oraz blacharsko-lakierniczymi. Naszymi klientami są sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne na terenie całego kraju.

W roku 2002 w celu powiększania oferty o produkty największych światowych producentów części samochodowych przystąpiliśmy do GROUP AUTO UNION Polska - "grupy zakupowej". GP skupia największych dystrybutorów części samochodowych w Polsce, należy do europejskiej organizacji dystrybutorów części GROUP AUTO UNION INTERNATIONAL (GAUI) i we współpracy z GAUI tworzy w Polsce sieć warsztatów samochodowych pod nazwą EUROWARSZTAT. Sieć ta z powodzeniem działa już większości państw EUROPY. Koncepcja sieci to doskonałe połączenie zalet wynikających z funkcjonowania warsztatu niezależnego (np. różnorodność oferowanych produktów) i wysoki poziom świadczonych usług w korzystnej relacji cenowej.